Zaufanie budujemy na jakości naszych produktów

Produkty FourECO

FourECO jest producentem i dostawcą indywidualnych rozwiązań technologicznych stosowanych w mechanicznym oczyszczaniu ścieków, systemie transportu oraz obróbki osadów i odpadów.

Klientami FourECO są obsługiwane kompleksowo oczyszczalnie ścieków komunalnych oraz przemysłowych jak i wszelkiego typu zakłady produkcyjne potrzebujące sprawdzonych rozwiązań w zakresie przenośników oraz systemów podczyszczania wody.

Naszą szeroką ofertę wspieramy długim doświadczeniem konsultantów, którzy pomagają Klientowi osiągnąć oczekiwane rezultaty w zakresie czystości ścieku czy też odpowiedniego doboru systemu transportu.

Nowoczesne rozwiązania dla wody i ścieków od wstępnego oczyszczania po trzeci stopień czyszczenia.

FourScreen - Oczyszczanie mechaniczne

FourECO proponuje Klientom nowoczesne urządzenia do mechanicznego oczyszczania ścieków. W grupie mechanicznej filtracji oferujemy:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i opisem poszczególnych rozwiązań w grupie oczyszczania mechanicznego.

FourConv - Przenośniki

FourECO proponuje oczyszczalniom ścieków oraz wszelkim zakładom przemysłowym indywidualnie zaprojektowane i wykonane systemy transportu półproduktów lub odpadów poprodukcyjnych:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i opisem poszczególnych rozwiązań w grupie przenośników.

FourSludge - Obróbka osadów

FourECO proponuje Klientom nowoczesne urządzenia do zagęszczania osadów, które charakteryzują się wysoką wydajnością w przeliczeniu na zużycie energii. W grupie mechanicznej obróbki osadów oferujemy:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i opisem poszczególnych produktów w grupie obróbki mechanicznej.

FourBio - Wyposażenie oczyszczalni

FourECO proponuje Klientom kompleksowe wyposażenie nowoczesnej oczyszczalni ścieków. W grupie wyposażenie oczyszczalni oferujemy między innymi:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i opisem poszczególnych produktów w grupie wyposażenia oczyszczalni ścieków.

FourECO poprzez swoich partnerów oraz własny zakład zbudował bazę produktów, która pozwala na dobór urządzeń w szerokim zakresie wydajności i dopasowanych do różnorodnego rodzaju ścieków. Urządzenia oferowane przez nas sprawdzają się także w innych procesach technologicznych wykorzystujących zjawisko rozdziału faz stałych i cieczy.

Wykorzystywane są między innymi w:

  • zakładach mięsnych, browarach,
  • zakładach przetwórstwa owoców i warzyw,
  • wszelkiego typu zakładach przemysłu spożywczego,
  • zakładach chemicznych, petrochemicznych i farmaceutycznych.

Oferowane przez FourECO urządzenia wykonane są głównie z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i kwasoodpornej spawanej w technologii TIG, MIG lub elektrodami otulonymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty lub prosimy o kontakt z doradcami.