Zaufanie budujemy na jakości naszych produktów

Realizacje

Wykonanie instalacji podawania osadów pościekowych na suszarnie osadów

Miejscowość: Legnica

Generalnym wykonawca była firma AWBUD. Realizacja dotyczyła wykonania suszarni osadów pościekowych.

Dostarczaliśmy silos osadów dowożonych o pojemności 50m3 z poczwórnym ruchomym dnem w technice hybrydowej będący również zbiornikiem buforowym. Został także wdrożony system transportu osadów wysuszonych i cooler osadów.  Jesteśmy jedyni w Polsce którym się to udało! 

Zasilanie silosa odbywa się z przenośnika spiralnego bezwałowego szwedzkiej firmy PST której jesteśmy przedstawicielem na rynku polskim.


Odbiór z silosa odbywa się również z przenośnika spiralnego bezwałowego gdzie ewenementem jest ciśnieniowe zasilanie pompy odbiorowej przy ciśnieniu 0,3 bara. Dostępna jest płynna pełna regulacja układu wydajnościowego. Zakres pracy wynosi od 500kg do 1500kg na godzinę.

W ramach transportu osadów wysuszonych mamy dwa przenośniki spiralne bezwałowe z rozdzielaczem szwedzkiej firmy PST. Jako jedyni zastosowaliśmy cooler niemieckiej firmy AMF schładzający osad z temp. 75 stopni do 22 stopni Celsjusza. Cooler ma podwójna warstwę chłodząca, drążoną śrubę i płaszcz. Prawdopodobnie jedynie działający cooler w Polsce - zapraszamy do zweryfikowania!

Zobacz galerie zdjęć z tej realizacji: