Zaufanie budujemy na jakości naszych produktów

Informacje o firmie

Gospodarka wodno-ściekowa to nieodłączny element naszego życia, który wymaga szczególnej uwagi i ochrony. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, ponieważ nasza kadra od wielu lat związana jest z powyższymi zagadnieniami. Wiemy, że nasze praktyczne doświadczenie może być jeszcze lepiej wykorzystane dlatego też działania firmy FourECO koncentrują się na problematyce związanej z technologią oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych oraz zagospodarowaniem osadów w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

FourECO dostarcza i produkuje szeroki wachlarz urządzeń do mechanicznego oczyszczania ścieków, systemu transportu oraz gospodarki osadami i odpadami. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne jak również współpracujemy z wieloma zagranicznymi partnerami będącymi w światowej czołówce producentów urządzeń dla ochrony środowiska.

W ramach podstawowej oferty możemy zaproponować:

  • pomoc w wyborze technologii i projektowaniu przy współpracy z zewnętrznymi biurami projektów,
  • dostarczenie lub wyprodukowanie wszystkich urządzeń do mechanicznego oczyszczania ścieków,
  • wykonanie i uruchomienie sprawdzonych w praktyce instalacji do obróbki osadów,
  • projektowanie wykonanie i instalacja systemów transportu w oparciu o różnego typu przenośniki,
  • konserwację i serwis w oparciu o własne zespoły serwisowe, które w miarę potrzeby pracują w trybie pogotowia technicznego.

W codziennej działalności cieszymy się wsparciem znanych międzynarodowych producentów, którzy korzystając z naszego praktycznego doświadczenia udoskonalają własne instalacje. Posiadając takie zaplecze merytoryczne oraz potencjał produkcyjny partnerów możemy podjąć się każdego wyzwania przy obsłudze:

  • oczyszczalni ścieków komunalnych,
  • oczyszczalni ścieków przemysłowych,
  • wszelkich zakładów produkcyjnych, w zakresie systemu przenośników.

Na rynku wyróżnia nas terminowość oraz wysoka jakość wykonania, która nie jest jedynie sloganem, a celem wszystkich działań FourECO. To na jakości oraz solidności produktów budujemy zaufanie do naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy i zaufaniu naszemu doświadczeniu.